Zkušení experti, kteří vás provedou našimi kurzy

Kvalita kurzů je pro nás prioritou. Proto vás kurzy provedou zkušení odborníci s praxí a nejlepšími referencemi. Předané návrhy řešení vašich životních situací jsou účinné a hlavně bezpečné pro váš život i vaše zdraví. Seznamte se.

Ing. Jana Daňková

Koučka NLP

Jana je majitelkou portálu Felixo.cz a pomůže vám dosáhnout hojnosti v duchovní, osobní i finanční oblasti.

Silvie Jemelíková

Certifikovaná systemická koučka

Silvie vás provede mnoha oblastmi seberozvoje, mimo jiné kurzem pro zachování produktivity, potlačení prokrastinace a udržení zdravých návyků během dlouhodobé home office.

PhDr. Petra Černá

Psycholožka, koučka

Petra je certifikovanou koučkou reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát.

Simona Bártová

Vizážistka, Make-up Artist

Simona je známou vizážistkou, která dlouhodobě pracuje se serverem idnes.cz. Kromě spolupráce s fotografy se věnuje hlavně svatebnímu líčení a společenskému make-upu. Pracuje jako lektorka v Makeup Institutu v Praze. 

Mgr. Jan Pešek

Kouč, lektor, facilitátor, konzultant

Profesionální kouč a člen EMCC má od roku 2013 přes 600 hodin individuálního a týmového koučování. Kombinuje při něm různé přístupy dle situační potřeby klientů a konkrétního cíle koučování.

Mgr. Eva Švarzová

HR konzultantka, koučka

Vystudovala sociologii a od roku 2007 se začala věnovat koučování. Je ICF akreditovanou koučkou a zaměřuje se na individuální a týmové koučování. Odkoučovala stovky hodin. Zaměřuje se také na využití technik krizové intervence.

Veronika Ivanová

Korporátní bankéřka

Veronika je zkušená korporátní bankéřka. Za svoji dlouholetou praxi v bankovnictví poznala mnoho podnikatelských a lidských příběhů a pomohla mnoha lidem a firmám ke splnění jejich osobních či podnikatelských snů.