.

Ing. Veronika Ivanová

Korporátní bankéřka

Veronika má za sebou 18 let praxe ve financích a bankovnictví. Starala se o stovky klientů, kterým radila s finančním plánovaním a promyšleným rozhodovaním ve finančních otázkách. 4 roky se též věnovala úvěrovým analýzám. Zúčastnila se projektu Bankéři do škol zaměřeným na finanční vzdělávání žáků základních a středních škol. Veronika se též věnuje mentorování start-upů a začínajících podnikatelů právě v otázce financí.

Zkušená korporátní bankéřka s téměř dvacetiletou praxí

Seznamte se s Ing. Veronikou Ivanovou

Veronika má finance jako svoji vášeň. Pomáhá především firmám, jejich majitelům a rodinám s optimálním nastavením jejich financí a řízením finančních toků.

 

Za svoji dlouholetou praxi v bankovnictví poznala mnoho podnikatelských a lidských příběhů a pomohla mnoha lidem a firmám ke splnění jejich osobních či podnikatelských snů. 

Veronika se zúčastnila i projektu „Bankéři do škol“, který doplňuje tak potřebné finanční vzdělávání na základních a středních školách, kde bohužel chybí v osnovách jako důležitý a praktický předmět. 

Kromě diplomu z Vysoké školy ekonomické má v oboru řízení financí i certifikát Profit First Professionals.

 

Její nadšení pro finanční vzdělávání se promítlo i do její činnosti jako autorky a moderátorky oblíbeného podcastu CASH-FLOW. Kromě vzdělání a praxe ve financích a bankovnictví je Veronika i certifikovanou koučkou osobního rozvoje. 

MOTTO

"Rozumět financím znamená mít život ve vlastních rukou".

Reference