Pracujeme na tom, abyste žili spokojeně, šťastně a úspěšně

Jsme Felixo.cz, kvalifikovaní lektoři s ověřenými znalostmi. Chceme vám pomáhat k pozitivním změnám v životě, kariéře, vztazích a dalších oblastech života.

Majitelka Felixo.cz

Jana Daňková

Milí přátelé,

 

Co slyšet názor na váš problém od Fytoterapeutky a Kaučky Jany?

 

Na všechno existuje řešení a já vám nabízím pomoc v jeho hledání. Příroda je lék. Bylinky působí na široké spektrum civilizačních chorob a obtíží.

 

Jsem absolventka kurzu Fytoterapie v na Farmaceutické fakultě v Hradci Králove a Kaučovací školy IFC

 

v Praze NLP tréningu v Londýně a řady dalších škol a kurzů.

 

Zúčastnila jsem se v roce 2023 plavby po Jižním Pacifiku se známou lektorkou Esther Hicks – Abraham Hicks a připravuji se na Progressive retreat s Joe Dispenzou.

Všechny tyto zkušenosti přináším vám a sdílím je s vámi.

Kvalitní a dostupný osobní rozvoj

Dáme vám fungující spolehlivé a bezpečné návody pro řešení konkrétní životních situací, zlepšení vašich vztahů, nalezení klidu a spokojenosti, pro dosažení úspěchu a pro další oblasti vašeho života nebo kariéry.

 

Chceme zlepšit život co největšímu množství lidí, a proto vytváříme srozumitelné a cenově velmi přívětivé kurzy osobního rozvoje. Dbáme kvalitu kurzů a pečlivě vybíráme zkušené odborníky na jednotlivá témata, kteří vás kurzy provedou.

Bezpečné informace bez rizika

Vnímáme narůstající množství informací k osobnímu rozvoji a zdraví na internetu. Jsou velmi často zdarma, avšak nekvalitní a mnohdy doslova ohrožují vaše mentální nebo fyzické zdraví.

 

Garantujeme, že naše kurzy předají spolehlivé, účinné, prověřené bezpečné rady do života.

I proto pečlivě vybíráme lektory, kteří jsou především zkušenými experti na dané téma těmi nejlepšími referencemi. 

Sociální sítě

Živá vysílání, minikurzy zdarma...

… a navíc pravidelné dávky motivace pro odvahu ke změnám v životě či kariéře, bleskové slevy jen pro naše fanoušky, nekončící přísun inspirace na praktická témata osobního rozvoje a mnoho dalšího.

Napište nám

Firemní údaje

Portál Felixo.cz  je provozován společností Héra s.r.o. Jedinou majitelkou a jednatelkou společnosti je Ing. Jana Daňková.

Héra s.r.o.

Na Srážku 2071/8

143 00 Praha Modřany

IČ: 08930309

Neplátce DPH.