Pracujeme na tom, abyste žili spokojeně, šťastně a úspěšně

Jsme Felixo.cz, kvalifikovaní lektoři s ověřenými znalostmi. Chceme vám pomáhat k pozitivním změnám v životě, kariéře, vztazích a dalších oblastech života. Seznamte se s naším týmem a našimi plány.

Majitelka Felixo.cz

Jana Daňková

Mám za sebou 30 let úspěšné kariéry v mezinárodních financích a bankovnictví, ale mojí skutečnou vášní je osobní rozvoj a pomáhat ostatním na cestě k úspěchu. Jsem certifikovanou koučkou a prošla jsem mnoha dalšími kurzy k seberozvoji.

 

Zvládla jsem už pár osobních krizí,  mám šikovnou dceru a sebrala jsem odvahu k velké životní změně – odchodu z pohodlí zaměstnání na volnou nohu. Mám co předávat a díky Felixo.cz mohu s dalšími lektory změnit k lepšímu i váš život.

Kvalitní a dostupný osobní rozvoj

Dáme vám fungující spolehlivé a bezpečné návody pro řešení konkrétní životních situací, zlepšení vašich vztahů, nalezení klidu a spokojenosti, pro dosažení úspěchu a pro další oblasti vašeho života nebo kariéry.

 

Chceme zlepšit život co největšímu množství lidí, a proto vytváříme srozumitelné a cenově velmi přívětivé kurzy osobního rozvoje. Dbáme kvalitu kurzů a pečlivě vybíráme zkušené odborníky na jednotlivá témata, kteří vás kurzy provedou.

Bezpečné informace bez rizika

Vnímáme narůstající množství informací k osobnímu rozvoji a zdraví na internetu. Jsou velmi často zdarma, avšak nekvalitní a mnohdy doslova ohrožují vaše mentální nebo fyzické zdraví.

 

Garantujeme, že naše kurzy předají spolehlivé, účinné, prověřené bezpečné rady do života.

I proto pečlivě vybíráme lektory, kteří jsou především zkušenými experti na dané téma těmi nejlepšími referencemi. 

Naši lektoři

PhDr. Eva Růžičková

Psycholožka

Ing. Jana  Daňková

Koučka NLP

Silvie Jemelíková

Koučka

Sociální sítě

Živá vysílání, minikurzy zdarma...

… a navíc pravidelné dávky motivace pro odvahu ke změnám v životě či kariéře, bleskové slevy jen pro naše fanoušky, nekončící přísun inspirace na praktická témata osobního rozvoje a mnoho dalšího.

Napište nám

Firemní údaje

Portál Felixo.cz  je provozován společností Héra s.r.o. Jedinou majitelkou a jednatelkou společnosti je Ing. Jana Daňková.

Héra s.r.o.

Na Srážku 2071/8

143 00 Praha Modřany

IČ: 08930309

Neplátce DPH.