.

Silvie Jemelíková

Agilní a systemická koučka

Silvie je zkušená agilní a systemická koučka s potřebným vzděláním a certifikací. Kombinuje dlouholeté zkušenosti s koučováním zaměstnanců v korporaci i s pomocí různým typům klientů ve vlastní praxi na volné noze. V kurzech na Felixo.cz vás Silva provede tématy, které souvisejí s rovnováhou osobního života a práce.

"Věřím, že představivost dělá zázraky a v rámci systemického koučování pracuji s orientací na řešení."

Koučování pro mě znamená přístup k životu, poutavou cestu k tomu, jak s ním nejlépe naložit a co nejlépe jej prožít.. prostě jak být režisérem a zároveň hlavním hrdinou ve svém vlastním životě.

 Klient je pro mě vždy partnerem, protože základem vztahu je pro mě důvěra. Proto ode mě vždy můžete očekávat bezpečný prostor pro vás a pro cokoliv, co budete chtít řešit, respekt  a kreativitu, nutnou pro systemické koučování. Věřím v jedinečnost a potenciál každého člověka a v to, že každý jsme největším odborníkem na svůj život a odpovědi si nosíme v sobě. 

Často řešená témata a zadání

Reference

Mé životní motto

"Každý příběh má svůj konec, ale v životě je každý konec novým začátkem."

Moje kariéra a vzdělání

Přes 20 let zkušeností ve velké korporaci na obchodní i manažerských pozicích, v posledních letech jako agilní kouč.  Nyní na vlastní noze jako agilní a systemický kouč. 

Vzdělání v oblasti koučinku