PhDr. Petra Černá

Psycholožka, certifikovaná koučka

Petra je certifikovanou koučkou reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. S praxí koučky a psycholožky má patnáctileté zkušenosti a za sebou má stovky konzultací.

Zkušená psycholožka a koučka reteamingu

Seznamte se s PhDr. Petrou Černou

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci.

 

Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

 

Pod svou značkou „PEARL coaching“ Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky – astrologie

MOTTO

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.

Neustále vzdělávání a bohatá praxe

Vzdělání

Praxe

Reference