.

Ing. Jana Daňková

Koučka NLP

Jsem koučka NLP (neurolingvistické programování) a majitelka portálu Felixo.cz. Pomůžu vám dosáhnout hojnosti v duchovní, osobní i materiální a finanční oblasti. Zjistěte o mně víc a zkuste mé kurzy!

"Chci dát lidem šanci na spokojenější, zdravější a úspěšnější život"

I když mám za sebou 30 let úspěšné kariéry ve financích a bankovnictví, moji skutečnou vášní je mnoho let osobní rozvoj. Prošla jsem řadou kurzů a stala jsem se certifikovanou koučkou NLP (neurolingvistické programování).

 

K seberozvoji a poznávání lidské psychiky mě vedla i moje kariéra ve financích. Pracovala jsem jako vztahový manažer s nutností pochopit a přijmout různé osobnosti firemních partnerů a udržovat s nimi kvalitní lidské i odborné vztahy.

Několik let jsem pracovně strávila v USA a Velké Británii. A to byla další škola sebepoznávání a velký test pro mou kariéru i nastavení své mysli. I díky mnohaleté práci v zahraničí vím o trendech v osobních rozvoji opravdu hodně.

Prožila jsem úspěšnou kariéru, ustála jsem několik osobních krizí, sama se starám o svou dcerku Jáju a sebrala jsem odvahuk zásadní životní změně – odchodu z jistoty mého dobře placeného zaměstnání. Proto mám odvahu pomáhat k pozitivním změnám v životě i ostatním.

Těším se na vás v kurzech na mém portálu Felixo.cz!

Reference

lurida-jana-dankova-osobni-rozvoj-kouc-nlp-siroky-banner-e1615220688618

Můj oblíbený citát:

"Naplňováním snů ostatním lidem plním své sny.."

Deepak Chopra – lékař, propagátor ajurvédské medicíny