Pojďte si pro štěstí, spokojenost, lásku a úspěch

On-line-kurzy na užitečná témata osobního rozvoje se skvělými lektory za přátelské ceny. Zapracujte na sobě, vylaďte své vztahy, dostaňte se do pohody nebo vyřešte svou životní situaci díky kurzům na Felixo.cz.

Získejte mini kurz ZDARMA

Obličejová jóga

Chceme se s vámi podělit o snadnou a rychlou cestu jak se o sebe starat i v období lockdownu.

Jste-li žena, která zápasí s nedostatkem času, ale zároveň si uvědomuje, že musí pro svou krásu něco udělat, tento mini kurz je právě pro Vás. Naučte se pár rituálu na jógu obličeje a máte vyhráno!

Mini kurz od Markéty Ady Galudárové – lektorky řady jógových směrů, zejména pak Kundalini jogy, masérky a terapetky práce s tělem

Naši lektoři

Naše lektory pro vás pečlivě vybíráme. V kurzech vás svěřujeme do péče skvělých expertů s praxí a nejlepšími referencemi. Doporučení, rady a návody v kurzech na Felixo.cz jsou vždy fungující a jsou bezpečné pro vaše mentální i fyzické zdraví.

Silvie Jemelíková

Agilní a systemická koučka

Ing. Jana Daňková

NLP koučka

PhDr. Eva Růžičková

Psycholožka, psychoterapeutka​

Většina kurzů 30 - 45 minut!

Naše kurzy stihnete, i když někdy nestíháte

V kurzech půjdeme k věci, bez omáček a zbytečné „vaty“. Proto jsou kratší a stihnete je v polední pauze, cestou z práce nebo když uspíte děti a máte vzácnou chvilku pro sebe.

Něco ke čtení

Kurzy od 149 Kč!

Přátelské ceny a mnoho inspirace zdarma

Životní změna k lepšímu za cenu poledního menu? Ano, kvalitní osobní rozvoj je opravdu dostupný. Mnoho inspirace získáte úplně zdarma.

A jaké jsou naše kurzy?

S ohledem na váš skutečný život

Víme, že řada z vás má děti, rodinu, hypotéku, povinnosti a životní změny nemůžete udělat razantně a lusknutím prstu. Poradíme vám vždy s rozumem, s ohledem na skutečnou realitu života.

Bezpečné pro život i zdraví

Internet je plný riskantních rad a nekvalitních kurzů zdarma. Na Felixo.cz jste ve bezpečí! Od našich zkušených lektorů získáte fungující doporučení bez rizika pro váš život, kariéru nebo vaše zdraví.

K věci, konkrétně, bez omáček

Proč se prokousávat dlouhými kurzy plnými „vaty“? Na Felixo.cz pro vás vytváříme kurzy zaměřené na konkrétní problém či životní situaci. Půjdeme k věci, bez omáček. Rychleji zažijete pozitivní změnu díky kurzu.

Spustíte na všech zařízeních

Zakoupené kurzy spustíte na všech zařízeních (mobil, tablet, laptop, počítač) a systémech (Android, Windows, Apple). Nepotřebujete stáhnout žádnou aplikaci, jsme běžná webová stránka fungující ve webovém prohlížeči. 

Sociální sítě

Živá vysílání, minikurzy zdarma...

… a navíc pravidelné dávky motivace pro odvahu ke změnám v životě či kariéře, bleskové slevy jen pro naše fanoušky, nekončící přísun inspirace na praktická témata osobního rozvoje a mnoho dalšího.