vecne krasna

Jak být stále krásná

Krása tkví v péči o sebe. Je to tak jednoduché. Nic víc ani míň. Ptáte se: Opravdu? Ano. Měli byste se o sebe starat, pečovat o svůj zevnějšek i vnitřek. Ani v kráse není nic zadarmo.

 

Určitě si pamatujete na své mládí. Jak bylo všechno po těle svěží, vypnuté, uhlazené a nemusely jste se o moc starat. Pleť byla sama o sobě hezká a až na občasné hormonální projevy akné bezproblémová. Nic na vašem těle nevyselo ani nebylo památky po nějakých hrbolcích pod kůží nebo dokonce vrásky …ale tato relativní dokonalost nám nevydrží navždy. Bohužel. Je nutné se však odpíchnout od okamžiku, kdy se nám vytrácí sebevědomí spojené s mládím. Život zde v žádném případě nekončí. Ba naopak.

 

Dospělá krása v sobě má také své kouzlo. Existují triky na její udržení a rozvíjení bez skalpelu, injekcí s výplní či krému za dva tisíce. Jsou tu jisté omlazující metody, které nejsou příliš známé ani o nich mnoho z nás nic netuší! Možná už jste o obličejových masážích něco zaslechli, ale nevěnovali jste tomu pozornost nebo je to pro vás úplně nová informace. Zapomeňte na drahé krémy nebo plastické operace. Pravidelné automasáže tváře, krku a dekoltu si vám pomohou k mladistvějšímu vzhledu! Postačíte si s pravidelností, technikou masáže a trpělivostí. Obrňte svou vůli touhou být zase o něco krásnější!

 

V dnešní společnosti je přímo stěžejní o sebe pečovat. Po staletí to ženy v rámci osobních časových možností dělaly vždycky. Dnes je to však skoro předpisem! A proto komu by se do péče o sebe a zkrášlující rutiny nevešlo pár minut na pravidelné masáže? Určitě souhlasíte, že by to neměl být problém. Výsledky vás jistě nadchnou a povzbudí k pravidelnosti. Nikdy totiž není pozdě chtít se zdokonalovat. A pokud se vám brzy ukáží výsledky, tak i vy budete šťastnější.

 

Vše je tedy na vás! Popřemýšlejte o svém přístupu k vlastní kráse a určitě najdete motivaci. Nikdo z nás není dokonalý. Každý má své malé nedostatky či maličké vady na kráse. A kdo ví? Třeba jim pomůžou právě obličejové masáže. Nezapomeňte tedy prosím na pozitivní přístup.

 

V neposlední řadě se pokuste sama sebe pochválit, že jste vytrvalá a odhodlaná pečovat o svou krásu. Neustálá kritika nikam nevede! Jen si sama sobě snižujete sebevědomí. Pamatujte také na zdravou životosprávu, eliminujte stres na minimum a dopřejte si každý den třeba jen 10 minutek jen pro sebe. Svět na vás počká.

 

Pomocí nových masážních technik v oblasti obličeje nebo krku je možné skutečně omládnout. Správné pohyby a jejich intenzita posílí krevní oběh dotyčného místa. Tím se mu dostane více krve a s ní i okysličení. Podporuje se pak tvorba kolagenu. Pomalý a opakovaný proces každý den zlepší kvalitu pleti. A stejně jako u zdravé dlouhodobé diety, i tady budou pak výsledky dlouhodobé.

Share this post