finance2

Finanční gramotnost aneb jak zlepšit své znalosti o penězích

Peníze. Potřebujeme je všichni k normálnímu životu. Jak si s nimi úspěšně poradit? Existuje dokonalý finanční plán, který vám pomůže! Máme ho pro vás připravený.

 

Svět peněz, bankovnictví a financí může být pro mnohé matoucí. Ze všech stran se na vás hrnou rady, nabídky, informace, ale především půjčky. I v médiích se nereklamuje nic tak často jako půjčování peněz. V našem novém kurzu vám poradíme i v tomto směru. Mnozí z nás si často neuvědomují výhody, ale především nevýhody půjčování peněz. Může se jednat o rychlé půjčky či hypotéky….ale nejen s tím vám poradíme! Ale nesmíme zapomínat ani na každodenní finanční plán. Budete mít své peníze pod kontrolou a třeba se budete radovat i z výhod, které se naučíte z našich praktických tipů.

 

Máte už určené finanční priority? Pokud ano, tak super! Jestliže ne, tak objevíte obrovskou dávku informací a plán, jak se správně postavit k vlastním penězům a odpovědnosti k životu. Budete mít radost z toho, jak rozumíte svému světu financí. Budete se koukat naprosto jinak na lákadla každodenního života i důležitost rezervy či spoření. Představte si své peníze jako jablko. Rozkrájíte ho jistě férově pro všechny u stolu. Ať už je to pan účet, paní poplatková nebo sir hypotéka a madam spoření. Všude je nutné popřemýšlet o důležité otázce: kolik, jak velký lis odkrojit. Náš plán vám přesně poradí kolik kam dát, abyste vyšli každý měsíc.

 

Kontrola nad našimi penězi je zkrátka důležitá. Dodá vám jistoty v životě. Nebudete se v noci probouzet s myšlenkou, jak to zvládnete, pokud budete mít dostatečný přehled a informace. Nemusíte se jich bát. Jejich složitost jsme zmenšili na úplné maximum. Komplexní bankovnictví je dnes nahrazeno jednoduchými aplikacemi, kterým rozumí opravdu každý! Protože každý má právo rozumět svým penězům a výhodám jejich investování. My vám rádi ukážeme, jak na to a co je důležité vědět. Necháváte se rádi zlákat nabídkami půjček? I tady si uděláte jasno. Dozvíte se i to, proč ano a kdy ne. Vysvětlení mnohdy pomůže k důležitým životním rozhodnutím ba dokonce i ke změně pohledu na život. Opravdu potřebujeme stále nové věci? Nebo si raději ušetříme? A kde si stojíte vy?

 

Zásadou číslo je jedna je odpovědnost ke svým penězům a otevřenost k novým informacím o financích. Upřímně by si měl každý z nás přiznat, jak na tom je. Od toho je pak mnohem snadnější se odpíchnout a jít dál. Náš kurz vám může pomoci, pokud stojíte na místě nebo váháte. Třeba jste na tom o mnoho lépe, než jste mysleli? Nebo se naopak bojíte podívat pravdě do očí. Možná patříte mezi lidi, co se o finance nezajímají. Či šetříte a nic si nekoupíte…nevidíte příležitosti dobrých investic. Možná se trápíte, protože prostě nikdy s penězi nevyjdete nebo máte příliš splátek a ne a ne to doplatit. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, tak jsme tu pro vás. Náš kurz se zaměřuje na každého z vás.

 

Jako vše v životě, tak i spravování vlastních peněz je o přístupu. Pozitivní přístup je nutností. Nemyslíme tím myslet na peníze každou minutu, ale mít o nich přehled. Klid na duši vám zajistí právě to, že budete odpovědní a vědět, kam vaše peníze jdou a kolik ušetříte. Jistota vlastního finančního rozhodování vás bude v noci hřát. Určitě budete spokojeněji spát.

 

Finanční kotva je pojem, s kterým se seznámíte. Vyjít s penězi, které vyděláte je totiž uměni. Není jednoduché se s nimi naučit pracovat a nejít dál za jistý limit. Vše je však možné a jde o zvyk. Zakotvíte prostě na jisté sumě a s ní budete plout po řece života. Naučíte se neutopit se v lákadlech života ani nespadnut do hlubokých vod půjček. Naopak se budete rádi potápět v čistých vodách! Nalaďte se tedy na správnou notu a pojďte s námi objevit svět financí z nového neotřelého pohledu. Informace jsou nejsilnější zbraní.

Share this post