emocni_tobogan

Jak se stát pánem svých emocí?

Jezdíte rádi na tobogánu? Ano? Kdo ne! Je to legrace! Ale co když se často sklouzáváte na emočním tobogánu? To už moc zábava není! V našem novém školícím videu od felixo.cz se naučíte pracovat s mnoha druhy emocí a ještě si je podmaníte. Zní to báječně? Ano, protože je to pravda! Podmaníte si své emoci, které se tak mohou stát vaším nejlepším přítelem nebo dokonce tajnou zbraní.
Mnoho z nás své emoce ovládá, ale přeci jen někdy se najde okamžik, kdy nevíme, jak s nastalou emocí zacházet! Ono totiž není zrovna skvělé být za hysterického citlivku ani naopak za studený psí čumák. Něco mezi tím je odpovědí, ale tu si musí každý vypracovat sám. Ne vždy je to snadné. Najít tu správnou tenkou hranici mezi projevem akceptovatelné dávky emoce a emočním záchvatem není snadné! A co teprve vnější emoce ostatních? Jak těžké je právě toto zpracovat? Felixo.cz vám proto přináší exkluzivní lekci na téma Jak se stát pánem svých emocí. Ať už prožíváte vztek, strach, obavy, lítost, smutek nebo neumíte potlačovat radost, tak naše online lekce vám život usnadní. Stačí otevřít své srdce a naldit se na sebevzdělávání…

Co se naučíte?
 1. Jak se vyhnout nárazům emocí.
 2. Budete pracovat s emocemi jako s živly a osvojíte si úžasné tipy na jejich kontrolu.
 3. Naučíte se emoce ovládat a mít je na své straně.
 4. Poznáte škodlivé emoce a získáte nové techniky na jejich zpracování.
 5. Problematické vyjadřování emocí bude minulostí.
 6. Různorodé druhy cvičení vás naučí se správně emočně naladit.
 7. Budete se správně emočně projevovat.
 8. Emoce kolem vás budou pro vás hračkou přijmout.
 9. Pochopíte, jak emoce pracují a naučíte se je správně užívat.
 10. Osvojíte si ovládání hlavních typů emocí.
 11. Pomocí bylinek a duševního cvičení se budete cítit přímo báječně!

 

Pomůžeme vám objevit nové techniky k ovládnout svýh různorodých emoce, aby vám sloužily! Už nikdy více se tak nebudete muset obávat prudké jízdy na emočním tobogánu. Připraveni udělat něco pro své spokojené já? Stačí kliknout ZDE.

Share this post