On-line kurz

Kolo rovnováhy aneb Jak dělat správná rozhodnutí

Během tohoto praktického kurzu si lépe uvědomíte, co je pro Vás v životě opravdu důležité. Zmapujete si, nakolik jste spokojeni se současným stavem a dostanete šanci cítit se opravdu sebevědomě a dělat správná rozhodnutí.

 

Kurz je určen pro kohokoliv, kdo má pocit, že momentálně trochu přešlapuje na místě a potřebuje se někam smysluplně a rozumně nasměrovat v jakékoliv oblasti svého života. Pro všechny, kteří si během kurzu chtějí odpracovat něco důležitého pro lepší budoucnost. Zkušenosti s osobním rozvojem jsou vítány, ale nejsou podmínkou.

349,- Kč 299,- Kč

Také se točíte na místě a prožíváte tyto pocity?

Poznali jste se v několika situacích? Měli byste s tím něco udělat. Zkuste kurz s Honzou!

Pro správné rozhodování platí jeden důležitý princip

Pro správné rozhodování a z něho vyplývající pocit spokojenosti a životní vyrovnanosti platí jeden důležitý princip = čemu věnujeme pozornost a energii, to vytváří naši realitu, tedy představu o světě

Co získáte osvojením principu správného rozhodování

Říkáte si, že Vám chybí pocit ŠTĚSTÍ? Najděte k němu cestu …

Každý máme klíč ke svému štěstí ve vlastních rukách,

 Jen ho někdy nejsme schopni vidět nebo jej hledáme v prostoru, kam sami nemůžeme dosáhnout. Dobrá zpráva je, že se to dá docela snadno objevit a změnit!

Už teď si představte, jak se vám žije po kurzu

Jak se vám líbí změny k lepšímu, které můžete zažít po kurzu? Máte je na dosah.

Chce to odvahu a sílu některé věci odstřihnout, odpoutat se a nelpět.

Naplňme svůj život radostí a láskou.

Lektor kurzu

Jan Pešek

Individuální a týmový kouč, lektor, facilitátor, konzultant

Jako profesionální kouč a člen EMCC má od roku 2013 přes 600 hodin individuálního a týmového koučování. Kombinuje při něm různé přístupy dle situační potřeby klientů a konkrétního cíle koučování. Zároveň je mentorem, trenérem, konzultantem, facilitátorem. Moderuje otevřené skupinové zpětné vazby pro všechny manažerské úrovně.

Reference

Lekce a obsah kurzu

Kurz Kolo rovnováhy aneb Jak dělat správná rozhodnutí

Tento kurz je velmi praktický. Jeho cílem je, abyste si během několika desítek minut lépe uvědomili a popsali:

 

  • jaké životní hodnoty nebo oblasti jsou pro vás opravdu důležité
  • nakolik jste spokojeni se současným stavem jejich naplnění
  • jaké kroky si naplánujete, abyste se cítili ještě lépe a dělali cílená a správná rozhodnutí

 

Na všechny tyto otázky si budete postupně odpovídat sami, protože žádný univerzální recept pro všechny neexistuje. To by také byla pěkná nuda. 

Provedu Vás jednou technikou, které se říká kolo rovnováhy. Odnést si můžete vlastní inventuru toho, čemu momentálně ve svém životě skutečně věnujete pozornost a čas.

Pusťte si tento kurz ve chvíli, kdy budete mít dostatek klidu, energie a chuti mentálně pracovat na svém rozvoji, na své životní spokojenosti a na správném rozhodování = čemu dáte v nejbližším období patřičnou pozornost.

Za několik desítek minut se naučíte jak se správně rozhodovat, abyste do svého života přinesli maximum užitku.

Kupte kurz úplně bez obav

Garance vrácení peněz

Doporučení z kurzu nezafungují na vaši specifickou situaci? Napište nám, prosím, stručnou zpětnou vazbu, co a v jaké situaci konkrétně nezafungovalo, abychom mohli obsah kurzu doplnit. Poté vám hned pošleme peníze zpět.

Stihnete, i když nestíháte

Za 28 minut máte hotovo

Tento kurz stihnete během polední pauzy, v autobuse cestou z práce nebo když právě usne vaše mimčo a máte vzácnou chvilku pro sebe. Půjdeme prostě k věci, dáme jasné návody a vyhneme se zbytečným omáčkám.

Pusťte si kurz třeba 1000x

Časově neomezený přístup ke kurzu

Ke kurzu máte přístup na neomezenou dobu. Férově však říkáme, že kurzy budeme obměňovat a některý můžeme časem stáhnout z prodeje. Protože poznatky k tématu se vyvíjí a připravíme jiný kurz. Pokud by se tak stalo, budeme vás včas informovat.

Mobil, tablet, laptop, počítač

Spustíte na všech zařízeních

Kurzy spustíte na mobilu, tabletu, laptopu nebo stolním počítači. Windows, Android nebo Apple. Nepotřebujete žádnou aplikaci. V prohlížeči otevřete www.felixo.cz a přihlasíte se do svého účtu, kde kurzy najdete.

Plaťte rychle a bezpečně

Okamžitá platba kartou

Za kurz můžete zaplatit bankovním převodem nebo svou platební kartou. Díky tomuto typu platby máte přístup ke kurzu obratem. Vše běží na světově uznávané platební bráně Stripe.