On-line kurz

Jak být v životě šťastnější a jak to naučit naše děti

Využijte sílu každodenního rituálu pro lepší zaměření, ukotvení a naladění se sama na sebe. Co se podařilo? A co chcete příště jinak? Proč jsou právě tyhle otázky tak důležité? A jak se skrze ně propojit se sebou a s druhými? Jednoduchá, přesto silná technika, která Vás propojí s vnitřními pocity, sny a pomůže ujasnit další cíle a směřování.

Pro všechny, kteří se zabývají osobním rozvojem, jsou připraveni osvojit si novou techniku, jsou připraveni na změnu, chtějí zlepšit kvalitu svého života a zvýšit rodinnou pohodu, prohloubit komunikaci se svými blízkými.

499,- Kč 399,- Kč

Také prožíváte tyto nesnáze?

Poznali jste se v několika situacích? Měli byste s tím něco udělat. Zkuste kurz s Evou.

"Zaměření se na kvalitní vztahy pomáhá prožívat život šťastněji a má to vliv na naše zdraví a dlouhověkost."

Co se v kurzu naučíte

Inspirace, tipů a hacků od Evy bude více. Využijete je pro práci, ale i soukromí a kvalitu svého života.

"Štěstí (nebo lépe řečeno pocit štěstí) je dovednost, tedy něco co můžeme rozvíjet a prohlubovat."

Co díky kurzu dosáhnete?

Jak se vám líbí změny k lepšímu, které můžete zažít po kurzu? Máte je na dosah.

"Mozek se automaticky zaměřuje na negativní informace. Je to jeho přirozenost."

Lektorka kurzu

Eva Švarzová

Koučka, HR konzultantka

Mám zkušenostmi s řízením týmů, projektů a programů v oblasti HR, CSR a interní komunikace. Baví mne odkrývání nových perspektiv rozvoje pro jednotlivce, manažery a jejich týmy. Spolupracuji proto s jednotlivci i firmami jako HR interim manažer & profesionál zaměřený na osobní, talentový a manažerský rozvoj.

 

Pomáhám ve firmách nastavit nové způsoby fungování, lépe řídit výkon nebo realizovat změny.

Vystudovala jsem sociologii. Protože mě baví lidi, zajímá mě to, jak fungují, jak se chovají a spolupracují… A i proto jsem se od roku 2007 začala věnovat koučování. Jsem ICF akreditovaná koučka a zaměřuji se na individuální a týmové koučování. 

 

Od roku 2007 jsem dle standardů ICF odkoučovala stovky hodin. Vybraným neziskovým organizacím poskytuji pro-bono koučink. Od roku 2020 se zaměřuji také na využití technik krizové intervence.

Reference

Osnova kurzu

Proč jste sem přišli?

Proč jsme zaujati negativitou a jak nás tyto myšlenky ovlivňují?

Štěstí je dovednost

Jak vybudovat zdravé návyky

Dlouhodobá studie z Harvardu

Co s tím můžeme udělat?

Jaký vliv mají dobré zprávy

Deník štěstí

Za zhruba 29 minut víte, jak zapracovat na stěstí svém i vašich nejbližších. 

Kupte kurz úplně bez obav

Garance vrácení peněz

Doporučení z kurzu nezafungují na vaši specifickou situaci? Napište nám, prosím, stručnou zpětnou vazbu, co a v jaké situaci konkrétně nezafungovalo, abychom mohli obsah kurzu doplnit. Poté vám hned pošleme peníze zpět.

Stihnete, i když nestíháte

Za 29 minut máte hotovo

Tento kurz stihnete během polední pauzy, v autobuse cestou z práce nebo když právě usne vaše mimčo a máte vzácnou chvilku pro sebe. Půjdeme prostě k věci, dáme jasné návody a vyhneme se zbytečným omáčkám.

Pusťte si kurz třeba 1000x

Časově neomezený přístup ke kurzu

Ke kurzu máte přístup na neomezenou dobu. Férově však říkáme, že kurzy budeme obměňovat a některý můžeme časem stáhnout z prodeje. Protože poznatky k tématu se vyvíjí a připravíme jiný kurz. Pokud by se tak stalo, budeme vás včas informovat.

Mobil, tablet, laptop, počítač

Spustíte na všech zařízeních

Kurzy spustíte na mobilu, tabletu, laptopu nebo stolním počítači. Windows, Android nebo Apple. Nepotřebujete žádnou aplikaci. V prohlížeči otevřete www.felixo.cz a přihlasíte se do svého účtu, kde kurzy najdete.

Plaťte rychle a bezpečně

Okamžitá platba kartou

Za kurz můžete zaplatit svou platební kartou. Díky tomuto typu platby máte přístup ke kurzu obratem. Vše běží na světově uznávané platební bráně Stripe.