On-line kurz

Zastavte stres, úzkost a paniku pomocí dechových cvičení II.

Pokročilejší dechové meditace pro zastavení stresu, úzkostí a paniky a hlubší uvolnění těla i mysli. Vhodné i při diagnóze úzkostné poruchy. On-line kurz s psycholožkou, psychoterapeutkou a lektorkou kundalini jógy PhDr. Evou Růžičkovou. Navazuje na první díl kurzu.

349,- Kč 299,- Kč

Také prožíváte následující situace? Tento kurz vám pomůže!

Tento kurz navazuje na první díl. Pomocí nových pokročilejších dechových meditací vám ještě více pomůže s následujícími obtížnými situacemi a s hlubším uvolněním od stresu, úzkosti a paniky.

Jak jste na tom aktuálně s těmito situacemi? Dáte si další techniky pro účinné řešení?

Kurz je vhodný i pro lidi trpící diagnostikovanou úzkostnou poruchou

Tohle se naučíte a úspěšně zavedete do svého života

Druhý díl vám přináší propracovanější dechové meditace, díky kterým rozšíříte poučení, poznání a dovednosti v následujících oblastech.

Co z toho dokážete a co  teprve chcete umět? S druhým dílem kurzu dosáhnete dalších změn k lepšímu.

"Výrazně roste psychická nepohoda lidí. Téměř dvojnásobně vzrostl počet úzkostných poruch."

Zdroj: CNN Prima News, Národní ústav pro duševní zdraví, říjen 2020

Už teď si představte, jak dobře se vám žije po kurzu

V tomto druhém díle kurzu se naučíte pokročilejší dechové techniky, díky kterým bude vaše cesta k následujícím životním změnám pestřejší i účinnější.

Pojďte zažít co nejvíce z uvedených životních změn. Dejte si i druhý díl kurzu a brzy se vám bude žít lépe.

"Dlouhodobý stres se prokazatelně podílí na vzniku řady fyzických chorob."

Zdroj: Řada odborných studií dostupných např. v National Library of Medicine www.pubmed.gov.

Lektorka kurzu

PhDr. Eva Růžičková

Psycholožka, psychoterapeutka

Psycholožka, psychoterapeutka, instruktorka jógy, absolventka Homeopatické akademie v Praze.  Ve své soukromé praxi se od r. 2007 zabývá především individuální psychoterapií. Často řeší životní nespokojenost klientů v návaznosti na psychosomatické potíže. Pro její práci je typický celostní přístup, kdy celek je více než součet jednotlivostí. Cílem je pozitivní změna v životě klientů.

"Od jara 2020 eviduji nárůst úzkostných poruch. Někteří klienti se naštěstí naučili strachy rozpouštět např. pomocí dechových cvičení."

Reference

S Evou projdete tyto lekce a témata

Lekce 1

Úvod

Přepínání z výkonu a stresu do regenerace a klidu ⎮ Sebeléčivá schopnost těla ⎮ Prevence fyzických chorob ⎮ Stres jako spolupříčina vážných onemocnění ⎮ Čas dechových meditací pro optimální účinek ⎮ A další témata…

2 minuty 46 vteřin

Lekce 2

Dechová meditace pro očištění od emocí z minulosti

Minulé vztahy versus stres v přítomnosti ⎮ Uvolnění bloků z minulých vztahů ⎮ Snížení stresu ⎮ Očista od emocí z minulých vztahů 

7 minut 4 vteřiny

Lekce 3

Dechová meditace pro uvolnění od úzkosti a deprese

Snižuje úzkostnost a depresivitu

5 minut 38 vteřin

Lekce 4

Dechová meditace pro zastavení stresu (pro okamžité zastavení stresu nebo trvale vyřazení dlouhodobého stresu)

Snížení úzkostnosti a stresu 

7 minut 13 vteřin

Lekce 5

Technika střídavého dechu "Pranajám"

Rychle účinná metoda Vhodné před náročnými událostmi jako jsou zkoušky Synchronizace mozkových hemisfér Zklidnění celé nervové soustavy Působí harmonicky na mozkovou činnost 

7 minut 42 vteřin

Lekce 6

Shrnutí, tipy, doporučení

1 minuta 13 vteřin

Pořiďte si kurz a za pouhých 29 minut 36 vteřin se můžete obohatit a prohloubit účinné zvládání stresu, úzkostí a paniky. 

Kupte kurz úplně bez obav

Garance vrácení peněz

Doporučení z kurzu nezafungují na vaši specifickou situaci? Napište nám, prosím, stručnou zpětnou vazbu, co a v jaké situaci konkrétně nezafungovalo, abychom mohli obsah kurzu doplnit. Poté vám hned pošleme peníze zpět.

Stihnete, i když nestíháte

Za bezmála 32 minut hotovo

Tento kurz stihnete během polední pauzy, v autobuse cestou z práce nebo když právě usne vaše mimčo a máte vzácnou chvilku pro sebe. Půjdeme prostě k věci, dáme jasné návody a vyhneme se zbytečným omáčkám.

Pusťte si kurz třeba 1000x

Časově neomezený přístup ke kurzu

Ke kurzu máte přístup na neomezenou dobu. Férově však říkáme, že kurzy budeme obměňovat a některý můžeme časem stáhnout z prodeje. Protože poznatky k tématu se vyvíjí a připravíme jiný kurz. Pokud by se tak stalo, budeme vás včas informovat.

Mobil, tablet, laptop, počítač

Spustíte na všech zařízeních

Kurzy spustíte na mobilu, tabletu, laptopu nebo stolním počítači. Windows, Android nebo Apple. Nepotřebujete žádnou aplikaci. V prohlížeči otevřete www.felixo.cz a přihlasíte se do svého účtu, kde kurzy najdete.

Plaťte rychle a bezpečně

Okamžitá platba kartou nebo bankovním převodem

Za kurz můžete zaplatit svou platební kartou. Díky tomuto typu platby máte přístup ke kurzu obratem. Vše běží na světově uznávané platební bráně Stripe.