.

PhDr. Eva Růžičková

Psycholožka, psychoterapeutka

Eva je vyhledávanou psycholožkou a psychoterapeutkou. Dbá na celostní přístup ke svým klientům a využívá své vzdělání i z oblasti jógy a homeopatie. Seznamte se s Evou a zkuste její kurzy.

Zkušená psycholožka s celostním přístupem

Seznamte se s PhDr. Evou Růžičkovou

Eva je oblíbenou psycholožkou a psychoterapeutkou s mnohaletými zkušenostmi. Ve své praxi klade důraz na celostní přístup ke svým klientů. I proto se trvale vzdělává v mnoha účinných směrech psychoterapie i v souvisejících oborech jako homeopatie nebo jóga.

Ve své ordinaci v Praze poskytuje klasickou individuální psychoterapii, koučink životního stylu a poradenství v homeopatii. Jako certifikovaná lektorka kundalinní jógy pravidelně vede jógové lekce. Prvky jógy a meditací promyšleně zapojuje do psychologické péče o své klienty.

Jako zastánkyně celostního přístupu dobře zná, jak důležité je vše, co se u klientů děje na fyzické, psychické, vztahové nebo karierní a pracovní úrovni.

 

Jak sama říká: „Vše souvisí se vším a vnímat celek je více než prostý součet jednotlivostí. Změna jedné části klientova života ovlivňuje vše ostatní. Cílem je pozitivní změna v životě lidí, o které pečuji ve své praxi.“

 

Kurzy od Evy na Felixo.cz jsou zárukou bezpečné a účinné změny k lepšímu za velmi dostupnou cenu.

MOTTO

Pozitivni zmena je cil.

Neustálé vzdělávání a bohatá praxe

Vzdělání

Praxe

Reference